Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

BACHATA PARY

8 LISTOPADA 20:30 | RYBNIK | ŚRODY

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktorzy: Anita i Marcin Sobek
Karnet miesięczny: 100 zł / os

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY BACHATY od podstaw! ŚRODY o godz. 20:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Zapraszamy serdecznie na kurs Bachaty od podstaw, który otworzy przed Tobą drzwi do namiętnego i ekscytującego świata tańca. To nie tylko nauka kroków, lecz także szansa na wyrażenie emocji poprzez taniec oraz poznanie fascynującej kultury dominikańskiej. Ta wszechstronna forma aktywności nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale także zwiększa pewność siebie, rozwija koordynację ruchową oraz umiejętność pracy z partnerem. Pozwól, by rytm Bachaty poprowadził Cię przez tę niezwykłą podróż taneczną, gdzie nauka staje się przyjemnością, a każdy krok jest okazją do wyrażenia siebie w nowy, pełen pasji i radości sposób.

ANITA I MARCIN SOBEK
W tańcu stawiają na flow i dobrą zabawę. W Bachacie Sensual kochają możliwość wyrażania siebie. Relacje i gra między partnerami oraz to, co chcą oni wyrazić są dla nich ważne. Zajęcia z nimi to energia, wiedza, a przede wszystkim dobry humor!