Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS DLA TAŃCZĄCYCH | RYBNIK | NIEDZIELE 16:00

Data: KAŻDA NIEDZIELA | godz. 16:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-200 Rybnik
Instruktorzy: Ania Mrozińska i Piotr Wróbel
Karnet miesięczny: 90 zł

Na ich zajęcia przychodzą tłumy! Jak nikt inny, potrafią odnaleźć idealny balans pomiędzy bachatą sensual a bachatą dominikańską. Ania z Piotrkiem zadbają o to, co najważniejsze, przekazując Wam ogrom wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na NOWYM KURSIE. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

TAŃCZYSZ BACHATĘ? Ta grupa jest dla Ciebie! Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY BACHATY dla wiedzących – co i jak! NIEDZIELE o godz. 16:00 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 75 minut. Liczba miejsc ściśle ograniczona! Zajęcia prowadzą instruktorzy z ogromnym doświadczeniem znani z nie tylko z bielskich i katowickich parkietów.

BACHATA
Piotr z Anią prowadzą regularne zajęcia bachaty w parach, której ojczyzną jest gorąca Dominikana, jednak jej zmysłowa odmiana pochodzi z Hiszpanii. To na tych kursach oboje mogą w najbardziej emocjonalny sposób interpretować muzykę, wyrażać siebie w tańcu i rozmawiać o emocjach bez użycia słów. A także zarażać swoich kursantów miłością do bachaty, uczyć ich komunikowania się z partnerem poprzez ruch, prowadzenie i podążanie, tak aby taniec stał się dla nich rozmową. Rozmową z samym sobą, z całą grupą, z drugą osobą… Przenikaniem siebie nawzajem, ale też podróżą w głąb samego siebie…!

ANIA MROZIŃSKA
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat od baletu, wypracowując w sobie wytrwałość i zapał oraz wrażliwość na muzykę. Przez lata szukała siebie w tańcu towarzyskim, jazzie, funky, contemporary i dancehallu, potęgując swoją pasję i miłość do tańca. Dziś jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty wprowadza Panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym.

PIOTR WRÓBEL
Dla Pitera taniec to sposób na życie, aby nie było one szare i monotonne, daje radość i siłę. Tańczy od zawsze i wszystko. Przez lata rozwijał w sobie miłość do tańca, aby w końcu natrafić na wprost stworzoną dla niego salsę kubańską. Ten gorący taniec pochodzący z Kuby łączy w sobie energię i radość, daje poczucie wolności i absolutnej euforii. Zajęcia Ruedy de Casino to świetna okazja, aby podzielić się tą kubańską energią i radością ze swoimi kursantami.

WYDARZENIE NA FACEBOOKu

 Odwiedź stronę wydarzenia na facebook'u