Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

BACHATA LEVEL UP!

10 LISTOPADA 18:30 | RYBNIK | PIĄTKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktorzy: Klaudia Białas
Karnet miesięczny: 100 zł / os

Trwają zapisy do GRUPY BACHATY LEVEL UP! Serdecznie zapraszamy kobiety oraz mężczyzn! Grupa tylko DLA OSÓB TAŃCZĄCYCH! PIĄTKI o godz. 18:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 30 osób!. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

BOOM BOOM – no to mamy dla Was nie lada gratkę w RYBNIKU. Zajęcia prowadzi jedna z najlepszych śląskich instruktorek bachaty – prosto z Katowic – Klaudia Białas.
TYPOWE BACHATOWE zajęcia dla osób tańczących poświęconych technice, izolacjom, bodymovementowi czy stricte footworkom czyli wszystkim tym elementom, na które nie wystarczy zwykle czasu na zajęciach parowych! Pozycja obowiązkowa zarówno dla chłopaków jak i dziewczyn!

KLAUDIA BIAŁAS – od dziecka kocha muzykę i taniec. Swoje pierwsze doświadczenia z tańcem zdobywała w Szkole Tańca IDOL w rodzinnym Radomiu, w formacji hiphopowej oraz w 26-600 Studio w formacji dancehall. W 2012 roku rozpoczęła pracę jako instruktor fitness, a od 2013 roku pracuje jako nauczyciel tańca. Po 5 latach budowania swojego doświadczenia tanecznego odkryła świat bachaty i od 2020 roku jej główną działalnością jest nauczanie bachaty w Katowicach i innych miastach Polski.