Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS OD PODSTAW | RYBNIK | NIEDZIELE | 3 PAŹDZIERNIKA 18:00

Data: 3 PAŹDZIERNIKA | NIEDZIELE | godz. 18:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Instruktorzy: Ania Mrozińska i Piotr Wróbel
Karnet miesięczny: 90 zł

Grupa wystartuje gdy uzbiera się odpowiednia liczba osób! Zapraszamy do rezerwacji miejsc! 

👉 Na ich zajęcia przychodzą tłumy! Jak nikt inny, potrafią odnaleźć idealny balans pomiędzy bachatą sensual a bachatą dominikańską. Ania z Piotrkiem zadbają o to, co najważniejsze, przekazując Wam ogrom wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na NOWYM KURSIE. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

👉 ANIA MROZIŃSKA
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat od baletu, wypracowując w sobie wytrwałość i zapał oraz wrażliwość na muzykę. Przez lata szukała siebie w tańcu towarzyskim, jazzie, funky, contemporary i dancehallu, potęgując swoją pasję i miłość do tańca. Dziś jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty wprowadza Panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym.

👉 PIOTR WRÓBEL
Dla Pitera taniec to sposób na życie, aby nie było one szare i monotonne, daje radość i siłę. Tańczy od zawsze i wszystko. Przez lata rozwijał w sobie miłość do tańca, aby w końcu natrafić na wprost stworzoną dla niego salsę kubańską. Ten gorący taniec pochodzący z Kuby łączy w sobie energię i radość, daje poczucie wolności i absolutnej euforii. Zajęcia Ruedy de Casino to świetna okazja, aby podzielić się tą kubańską energią i radością ze swoimi kursantami.

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY BACHATY od podstaw! NIEDZIELE o godz. 18:00 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 75 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona! Zajęcia prowadzą instruktorzy z ogromnym doświadczeniem znani z nie tylko z bielskich i katowickich parkietów.

👉 BACHATA
Piotr z Anią prowadzą regularne zajęcia bachaty w parach, której ojczyzną jest gorąca Dominikana, jednak jej zmysłowa odmiana pochodzi z Hiszpanii. To na tych kursach oboje mogą w najbardziej emocjonalny sposób interpretować muzykę, wyrażać siebie w tańcu i rozmawiać o emocjach bez użycia słów. A także zarażać swoich kursantów miłością do bachaty, uczyć ich komunikowania się z partnerem poprzez ruch, prowadzenie i podążanie, tak aby taniec stał się dla nich rozmową. Rozmową z samym sobą, z całą grupą, z drugą osobą… Przenikaniem siebie nawzajem, ale też podróżą w głąb samego siebie…!