Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

COUNTRY LINE DANCE

COUNTRY LINE 18 października 17:30 | RYBNIK | ŚRODY

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Adam Foks
Karnet miesięczny: 100 zł /os

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY COUNTRY LINE DANCE od podstaw – ŚRODY o godz. 17:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Do grupy można dołączyć miesiąc po dacie rozpoczęcia! Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Zapraszamy do naszego ekscytującego kursu Country Line Dance, gdzie spotkasz się z dźwiękami i krokami kultury country, tworząc niezapomniane doznania taneczne. Dołączenie do tych zajęć to nie tylko okazja do nauki różnorodnych stylów tanecznych, ale także głębszego zanurzenia w fascynującej kulturze country, która inspirowała pokolenia artystów i tancerzy. Odkryj magię klasycznych tańców liniowych oraz wprowadź do nich nowoczesny twist, co przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i wyrażenia siebie w autentycznym, tanecznym stylu. Adam poprowadzi Cię przez tę wyjątkową podróż taneczną, gdzie nauka harmonizuje się z radością i szacunkiem dla korzeni kultury country.

ADAM FOKS
Z tańcem związany od 20 lat. Początkowo taniec towarzyski, następnie salsa, bachata, kizomba oraz tańce użytkowe. Od 9 lat prowadzi zajęcia tańca liniowego w kilkunastu miejscowościach na terenie śląska. Dzięki wielu grupom, z którymi zaczął pracę od zera Adam ma doskonałe wyczucie tempa nauczania oraz podejścia do kursantów. Ciągle udoskonala swoje techniki nauki, w czym pomagają mu godziny spędzana na uczeniu innych.