Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

CUBAN DANCE SOLO

12 WRZEŚNIA 18:30 | RYBNIK | WTORKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Asley Bell Vives
Karnet miesięczny: 100 zł

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY CUBAN DANCE! WTORKI o godz. 18:30 – będzie to stała pora zajęć. Nie musisz mieć partnera! Lekcje prowadzone są SOLO. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. W każdym momencie można dołączyć do grupy w ramach wolnych miejsc! Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Zajęcia Cuban Dance to wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w kubańskich rytmach i połączyć naukę tańca z niezapomnianą zabawą. Dołączenie do tych zajęć to szansa na odkrycie bogatej kultury tanecznej Kuby, poprawę koordynacji ruchowej oraz zwiększenie pewności siebie na parkiecie. Niezwykły aspekt polega na tym, że zajęcia prowadzone są przez rodowitego Kubańczyka, który przekazuje autentyczną pasję i głębokie zrozumienie dla tańca swojego kraju, tworząc atmosferę, która inspiruje i zachęca do eksploracji kubańskiego rytuału.

ASLEY BELL VIVES
Kubańczyk z krwi i kości. Pochodzi z miasta Cerro w Ciudad De La Havana. Niesamowicie charyzmatyczny, pełen energii instruktor tańca oraz fitnessu. Animator oraz certyfikowany instruktor Zumby. Każde zajęcia z Nim to niesamowita dawka endorfin oraz pozytywnej i gorącej energii.