Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

DISCO DANCE 5-7 LAT

18 WRZEŚNIA 17:30 | RYBNIK | PONIEDZIAŁKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Marcelina Majcher
Karnet miesięczny: 80 zł

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY DZIECI 5-7 LAT DISCO DANCE! Poniedziałki o godz. 17:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. W grupie może uczestniczyć 15 dzieci. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Odkryj razem z nami świat DISCO DANCE i daj swojemu dziecku szansę na wyjątkową przygodę pełną muzyki, ruchu i kreatywności. Nasze kursy to nie tylko nauka tańca, ale także sposób na rozwijanie wyjątkowych talentów i pasji Twojego dziecka, co może otworzyć przed nimi nowe drzwi w przyszłości.

Poprzez dynamiczne ruchy i choreografię, dzieci będą aktywnie spędzały czas, co wpłynie pozytywnie na ich kondycję fizyczną oraz zdolność do pracy w zespole.

MARCELINA MAJCHER
Dyplomowana instruktora tańca street dance, disco tańce oraz tańca nowoczesnego. Wieloletnia trenerka pszowskiego Zespołu Tanecznego Tornado liczącego dziś 150 tancerzy. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca liczącego 115 zespołów. Współorganizatorka zawodów tanecznych. Pasje do tańca ma od dziecka i zarażna nim wszystkich. Dla niej najbardziej liczy sie uśmiech tancerza i radość jaką daje taniec.