Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS OD PODSTAW | RYBNIK | ŚRODY | 6 PAŹDZIERNIKA 20:00

Data: 6 PAŹDZIERNIKA | ŚRODY | godz. 20:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Instruktorzy: Milena Jakubowska i Krystian Domian
Karnet miesięczny: 90 zł

Grupa wystartuje gdy uzbiera się odpowiednia liczba osób! Zapraszamy do rezerwacji miejsc! 

👉 Wspaniali instruktorzy z ogromnym doświadczeniem wytłumaczą Ci czym jest KIzomba, przekazując ogrom posiadanej wiedzy. Zapraszamy w parze i SOLO. Zarazimy Cię pozytywną energią Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na NOWYM KURSIE. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

👉 MILENA & KRYSTIAN
Oboje swoją przygodę z tańcem rozpoczynali od zajęć salsy. Poprzez ciekawość i chęć poznawania, napotkali na swoich ścieżkach ludzi pełnych pozytywnej energii i miłości do tańca, dzięki którym coraz częściej swój wolny czas spędzali na parkiecie. Poznawali przy tym kolejne style taneczne, co zaowocowało tym że Ona zaczęła uczyć bliskości w Kizombie, a On swobody w Zouk’u. Krystian i Milena spotkali się po raz pierwszy na parkiecie w szkole tańca, w której oboje uczyli. Od razu wzajemnie zakochali się w swoich tańcach. Odtąd razem postanowili przekazywać swoją wiedzę oraz zarażać innych swoją pasją jaką jest taniec.

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY od podstaw! ŚRODY o godz. 20:00 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. Liczba miejsc ściśle ograniczona! Zajęcia prowadzą instruktorzy z ogromnym doświadczeniem znani z katowickich parkietów: Milena Jakubowska i Krystian Domian.

👉 KIZOMBA
Narodziła się w Angoli pod koniec lat 70. XX wieku. Kizomba to taniec pełen zmysłowych ruchów, uwodzicielski, a zarazem subtelny, podczas którego partnerzy tańczą bardzo blisko, cały czas współpracując ze sobą. Ułatwia im to rytm muzyki, do której tańczy się kizombę – jej tempo przypomina miarowe bicie serca.