Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

Arkadiusz Meps

Z wykształcenia ekonomista i pedagog, z zamiłowania DJ i instruktor salsy. Choć jest niewielkiego wzrostu to zna Go każdy. Ma wybitny salsowy słuch, a mimo wady wzroku dostrzega każdego komu taniec w duszy gra. Dzięki wiedzy muzycznej i ogromnej kolekcji winyli rozkręci każdą imprezę. Ma świetne podejście do ludzi, rozwieje każdą taneczną wątpliwość. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. I dobrze, bo zna się na wielu sprawach jak mało kto.

Iwona Forajter

Zaraża pozytywną energią mistrzyni ciętej riposty. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą - to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ......!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie ``Usterka`` niż w ``Perfekcyjnej Pani Domu``.

Marta Meps

Tańczy odkąd pamięta, a pamięć ma wybitną. Śpiewająco rozgrzewa kursantów do nauki nowych figur. Potrafi rozruszać nawet najbardziej opornych. Swoim podejściem rozkochuje ludzi w salsie. Wrażliwa optymistka, czasem za emocjonalna. Kolekcjonerka książek i wspomnień. Ciągle uśmiechnięta, choć czasem lubi dać prztyczka w nos. Nie wyobraża sobie życia bez kawy, czekolady, Rodziny, Przyjaciół i koloru niebieskiego.

Martyna i Łukasz

Martyna tańczy od 13 roku życia. Trenowała różne style tańca. Występowała między innymi na deskach teatru tańca i w zespole folklorystycznym. W 2014 roku trafiła na bachatowe parkiety. Dla niej straciła głowę i rzuciła całe swoje dotychczasowe życie. Łukasz swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Las Palmas de Gran Canaria. Nie przestaje uczyć się i doskonalić, możecie go spotkać na festiwalach w całym kraju i zagranicą, na których poznaje tajniki tańca najlepszych tancerzy na świecie. Ciągle szuka nowych inspiracji.

Piotr Wróbel

Dla Niego taniec to sposób na życie, aby nie było one szare i monotonne, daje radość i siłę. Tańczy od zawsze i wszystko. Przez lata rozwijał w sobie miłość do tańca, aby w końcu natrafić na wprost stworzoną dla niego salsę kubańską oraz bachatę.

Ania Mrozińska

Jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty wprowadza Panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym.