Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS OD PODSTAW | RYBNIK | PONIEDZIAŁKI 19:40

Data: 11 PAŻDZIERNIKA 2021 godz. 19:40
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Instruktorzy: Arkadiusz Meps i Iwona Forajter
Karnet miesięczny: 90 zł

👉 Rozpoczynamy długo wyczekiwane zapisy na INTENSYWNY KURS SALSY LINIOWEJ i BACHATY od PODSTAW w Rybniku. Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc!

👉 INFORMACJE DODATKOWE:

  • telefonicznie: 668 129 962
  • mailowo: info@havanasalsaclub.pl

👉 Startujemy 11 PAŹDZIERNIKA – PONIEDZIAŁEK – godz. 19:40 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 75 minut. Można dołączyć do grup maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona! Zajęcia prowadzą instruktorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem: Arkadiusz Meps i Iwona Forajter.

Zapraszamy w PARACH i SOLO. Pierwszeństwo zapisów mają osoby już dobrane w parach. Na pierwszych zajęciach osoby bez partnerów będą mogły dobrać się w pary.

👉 Na kursie poznasz tajniki energetycznej SALSY LINIOWEJ oraz zmysłowej BACHATY. Jeśli chcesz zdrowo i ciekawie spędzić czas, te zajęcia są dla Ciebie. Zabierz znajomych, wygodne buty i rozpocznij nową przygodę w Havana Salsa Club. Przyjdź i poczuj wiosenną energię! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na NOWYM KURSIE. Liczba miejsc ściśle ograniczona!