Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

SALSA PARY

10 LIPCA 18:30 | RYBNIK | ŚRODA

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktorzy: Patryk Bagłaj i Iwona Forajter
Karnet miesięczny: 120 zł / os

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY SALSY W PARACH od podstaw! ŚRODY o godz. 18:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 8 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Gwarantujemy inspirującą atmosferę, profesjonalne podejście oraz autorski program, który sprawi, że nauka tańca stanie się przyjemnością. Kurs salsy w parach to doskonała okazja, aby razem cieszyć się muzyką, zdobywać nowe umiejętności oraz tworzyć razem niezapomniane chwile na parkiecie.

ARKADIUSZ MEPS
Współwłaściciel Havana Dance Studio. Instruktor salsy z 18 letnim doświadczeniam, a z zamiłowania DJ. Choć jest niewielkiego wzrostu zna Go każdy. Ma wybitny salsowy słuch, a mimo wady wzroku dostrzega każdego komu taniec w duszy gra. Dzięki wiedzy muzycznej i ogromnej kolekcji winyli rozkręci każdą imprezę. Ma świetne podejście do ludzi, rozwieje każdą taneczną wątpliwość. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. I dobrze, bo zna się na wielu sprawach jak mało kto.

IWONA FORAJTER
Zaraża pozytywną energią, mistrzyni ciętej riposty. Współwłaścicielka Havana Dance Studio. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą – to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ……!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie “Usterka“ niż w “Perfekcyjnej Pani Domu“.