Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

SALSA SOLO

2 PAŹDZIERNIKA 19:30 | RYBNIK | PONIEDZIAŁKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Agnieszka Paszenda
Karnet miesięczny: 100 zł / os

Nie masz partnera aby pójść na kurs tańca? Teraz to nie problem! Dołącz do NOWEJ GRUPY SALSY SOLO w Rybniku od PODSTAW! Nauczymy Cię jak wyglądać na parkiecie bardziej zmysłowo, jak poruszać się aby wzbudzać podziw nie tylko płci przeciwnej! Przyjdź – ucz się bo WARTO !!! To jest kurs właśnie dla Ciebie!

Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek od 2 PAŹDZIERNIKA o godzinie 19:30 i trwać będą około 60 min. Będzie to stała pora zajęć, a do kursu będzie można dołączyć najpóźniej trzy tygodnie od daty jego rozpoczęcia. Poznasz efektowne kroki, które sprawią, że będziesz wyglądała niezwykle kobieco i kusząco. Podwójne obroty, efektowne gesty dłoni oraz precyzja w wykonywaniu figur to wszystko czeka na Ciebie na naszych zajęciach.

AGNIESZKA PASZENDA
Pasję do tańca zaszczepiła jej mama, która była tancerką tańców latynoamerykańskich. Jako dziecko uczęszczała na lekcje baletu, trenowała lekkoatletykę, koszykówkę i następnie taniec towarzyski. Od 12 lat tańczy salsę, bachatę oraz kizombę. Taniec to jej wieloletnia pasja, którą stara się zarazić inne osoby.