Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

SALSA SOLO

10 LIPCA 17:30 | RYBNIK | ŚRODA

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Iwona Forajter
Karnet miesięczny: 120 zł

Nie masz partnera aby pójść na kurs tańca? Teraz to nie problem! Dołącz do NOWEJ GRUPY SALSY SOLO w Rybniku od PODSTAW! Nauczymy Cię jak wyglądać na parkiecie bardziej zmysłowo, jak poruszać się aby wzbudzać podziw nie tylko płci przeciwnej! Przyjdź – ucz się bo WARTO !!! To jest kurs właśnie dla Ciebie!

Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek od 10 LIPCA o godzinie 17:30 i trwać będą około 60 min. Będzie to stała pora zajęć, a do kursu będzie można dołączyć najpóźniej trzy tygodnie od daty jego rozpoczęcia. Poznasz efektowne kroki, które sprawią, że będziesz wyglądała niezwykle kobieco i kusząco. Podwójne obroty, efektowne gesty dłoni oraz precyzja w wykonywaniu figur to wszystko czeka na Ciebie na naszych zajęciach.

IWONA FORAJTER
Zaraża pozytywną energią, mistrzyni ciętej riposty. Współwłaścicielka Havana Dance Studio. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą – to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ……!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie “Usterka“ niż w “Perfekcyjnej Pani Domu“.