Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS OD PODSTAW | RYBNIK | 15 MARCA 19:45

Data: 15 MARCA | PONIEDZIAŁKI | godz. 19:45
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Instruktorzy: Iwona Forajter
Karnet miesięczny: 80 zł

Nie masz partnera aby pójść na kurs tańca? Teraz to nie problem! Dołącz do NOWEJ GRUPY SALSY SOLO w Rybniku od PODSTAW! Nauczymy Cię jak wyglądać na parkiecie bardziej zmysłowo, jak poruszać się aby wzbudzać podziw nie tylko płci przeciwnej! Przyjdź – ucz się bo WARTO !!! To jest kurs właśnie dla Ciebie!

Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek od 15 marca o godzinie 19:45 i trwać będą 60 min. Będzie to stała pora zajęć, a do kursu będzie można dołączyć najpóźniej dwa tygodnie od daty jego rozpoczęcia. Poznasz efektowne kroki, które sprawią, że będziesz wyglądać niezwykle kobieco i kusząco. Podwójne obroty, efektowne gesty dłoni oraz precyzja w wykonywaniu figur to wszystko czeka na Ciebie na naszych zajęciach.

IWONA FORAJTER
Zaraża pozytywną energią mistrzyni ciętej riposty. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą – to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ……!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie “Usterka“ niż w “Perfekcyjnej Pani Domu“.