Zadzwoń do nas: 668 129 962   |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KURS DLA TAŃCZĄCYCH | RYBNIK | 22 WRZEŚNIA 19:50

Data: 22 WRZEŚNIA | WTORKI | godz. 19:50
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Adres: ul. Broniewskiego 23, 44-217 Rybnik
Instruktorzy: Iwona Forajter
Karnet miesięczny: 80 zł

Można dołączyć do grupy! 

Chcesz wyglądać na parkiecie bardziej zmysłowo? Chcesz wiedzieć jak się poruszać aby wzbudzać podziw nie tylko płci przeciwnej? Przyjdź – ucz się bo WARTO !!!
a może nie masz partnera, a chcesz po prostu potańczyć!? To jest kurs właśnie dla Ciebie!

Główny nacisk zostanie położony na: Body Movement, Izolacje oraz Styling w salsie i bachacie. Na deser zostawiamy Techniki Latin Jazzowe oraz Spin Class. Podczas tych zajęć nauczysz się jak lepiej wyglądać, poruszać się i być prowadzoną w tańcu z partnerem. Poznasz efektowne kroki, które sprawią, że będziesz wyglądać niezwykle kobieco i kusząco. Podwójne obroty, efektowne gesty dłoni oraz precyzja w wykonywaniu figur to wszystko czeka na Ciebie na naszych zajęciach.

IWONA FORAJTER
Zaraża pozytywną energią mistrzyni ciętej riposty. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą – to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ……!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie “Usterka“ niż w “Perfekcyjnej Pani Domu“.