Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

JOGA

11 WRZEŚNIA 17:30 | RYBNIK | PONIEDZIAŁKI

14 WRZEŚNIA 17:30 | RYBNIK | CZWARTKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Dorota Nguyen
Karnet miesięczny: 100 zł

Trwają zapisy do NOWYCH GRUP JOGI – PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI o godz. 17:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz lub dwa razy w tygodniu i trwać będą około 60 minut. W każdym momencie można dołączyć w ramach dostępności miejsc! Liczba miejsc ściśle ograniczona!

Zapraszamy Cię serdecznie na nasz inspirujący kurs jogi, gdzie odnajdziesz harmonię ciała i umysłu, otwierając się na fale pozytywnych emocji. Dołączenie do tego kursu to nie tylko okazja do poprawy elastyczności i siły fizycznej, ale także głębokiego zanurzenia w relaksującym świecie jogi, gdzie oddech staje się źródłem ekspresji i wewnętrznego spokoju. Poprzez płynne ruchy i asany, nauczysz się wyrażać siebie oraz uwolnić napięcia, co przyniesie Ci ogromną satysfakcję i radość. Pozwól, by nasz doświadczony instruktor poprowadził Cię przez tę podróż transformacji, gdzie każde zajęcie staje się wyjątkową okazją do odkrywania piękna jogi i czerpania z niej pozytywnej energii.

DOROTA NGUYEN
Praktykuje Jogę od ponad 15 lat. Stara się wykorzystywać elementy Jogi w różnych dziedzinach sportu i wszelakiej aktywności fizycznej. Joga dla Niej to nie tylko rozciąganie ale także wzmocnienie całego ciała, budowanie świadomości oraz umiejscowienie ciała w przestrzeni.