Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

Nasze studio tańca
w Rybniku

W samym sercu Rybnika stworzyliśmy wspaniałe miejsce – nowe studio tańca o łącznej powierzchni 200m2. Dysponujemy dwiema salami z klimatyzacją i profesjonalną wentylacją oraz pięknym widokiem na Park tematyczny nad Nacyną. Posiadamy strefę chill z recepcją oraz własny duży parking na 50 samochodów. Witaj w Havana Dance Studio – poczuj się jak domu!

Duża sala

Duża sala z ogromnymi przeszkleniami i przepięknym widokiem na park tematyczny nad Nacyną. Sala o powierzchni 100m2, wyposażona w ogromne lustra, podłogę odpowiednią do tańca, wentylację mechaniczną oraz profesjonalną klimatyzację dla jeszcze lepszego komfortu. Tutaj w większej grupie rozpoczniesz swoją przygodę z tańcem.

Mała Sala

Mała sala o powierzchni 50 m2 przeznaczona do kameralnych zajęć grupowych, zajęć indywidualnych oraz pierwszego tańca. Wyposażona w ogromne lustra, podłogę odpowiednią do tańca oraz wentylację mechaniczną. Zastosowano w niej specjalne ciepłe oświetlenie, które sprzyja skupieniu i tworzy domowy klimat.

Recepcja

Recepcja oraz chill room. Tutaj odpoczniesz i załatwisz sprawy niemożliwe. Miejsce spotkań, rozmów oraz odpoczynku. Przy recepcji dostępne są dwie szatnie: damska oraz męska, gdzie w spokoju i dyskrecji możesz przygotować się do Twoich zajęć.