Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

Poznaj nasz team

Posiadamy profesjonalną kadrę. Każdy z naszych instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na najlepszych!
Arkadiusz

Arkadiusz Meps

SALSA LINIOWA / KUBAŃSKA

Z wykształcenia project manager IT, pedagog oraz muzyk. Współwłaściciel Havana Dance Studio. Instruktor salsy z 18 letnim doświadczeniam, a z zamiłowania DJ. Choć jest niewielkiego wzrostu zna Go każdy. Ma wybitny salsowy słuch, a mimo wady wzroku dostrzega każdego komu taniec w duszy gra. Dzięki wiedzy muzycznej i ogromnej kolekcji winyli rozkręci każdą imprezę. Ma świetne podejście do ludzi, rozwieje każdą taneczną wątpliwość. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. I dobrze, bo zna się na wielu sprawach jak mało kto.

9

Iwona Forajter

SALSA LINIOWA / PIERWSZY TANIEC

Zaraża pozytywną energią, mistrzyni ciętej riposty. Współwłaścicielka Havana Dance Studio. W tańcu stawia na improwizację, do której namawia każdego kursanta. Według Niej tylko wtedy możemy być sobą - to klucz do drzwi z pewnością siebie. Zawsze powtarza, że kiedy tańczy ma dwóch kompanów: Partnera i Muzykę. Interesuje się ......!? Muzyka, taniec, malarstwo, hmmmm chyba zabrakłoby miejsca. Raczej mogłaby wystąpić jako ekspert w programie ``Usterka`` niż w ``Perfekcyjnej Pani Domu``.

8

Marta Meps

SALSA KUBAŃSKA / BACHATA

Żona szefa i Jego szefowa. Tańczy odkąd pamięta, a pamięć ma wybitną. Śpiewająco rozgrzewa kursantów do nauki nowych figur. Potrafi rozruszać nawet najbardziej opornych. Swoim podejściem rozkochuje ludzi w salsie. Wrażliwa optymistka, czasem za emocjonalna. Kolekcjonerka książek i wspomnień. Ciągle uśmiechnięta, choć czasem lubi dać prztyczka w nos. Nie wyobraża sobie życia bez kawy, czekolady, Rodziny, Przyjaciół i koloru niebieskiego.

1

Asley Bell Vives

ZUMBA / CUBAN DANCE

Kubańczyk z krwi i kości. Pochodzi z miasta Cerro w Ciudad De La Havana. Niesamowicie charyzmatyczny, pełen energii instruktor tańca oraz fitnessu. Animator oraz certyfikowany instruktor Zumby. Każde zajęcia z Nim to niesamowita dawka endorfin oraz pozytywnej i gorącej energii.
2

Martyna i Łukasz

BACHATA

Martyna tańczy od 13 roku życia. Występowała między innymi na deskach teatru tańca i w zespole folklorystycznym. W 2014 roku trafiła na bachatowe parkiety. Dla niej straciła głowę i rzuciła całe swoje dotychczasowe życie. Łukasz swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Las Palmas de Gran Canaria. Możecie go spotkać na festiwalach w całym kraju i zagranicą, na których poznaje tajniki tańca najlepszych tancerzy na świecie. Ciągle szuka nowych inspiracji.
KLAUDIA

KLAUDIA BIAŁAS

BACHATA SOLO

Swoje pierwsze doświadczenia z tańcem zdobywała w Szkole Tańca IDOL w rodzinnym Radomiu, w formacji hiphopowej oraz w 26-600 Studio w formacji dancehall. W 2012 roku rozpoczęła pracę jako instruktor fitness, a od 2013 roku pracuje jako nauczyciel tańca. Po 5 latach budowania swojego doświadczenia tanecznego odkryła świat bachaty i od 2020 roku jej główną działalnością jest nauczanie bachaty w Katowicach i innych miastach Polski.
5

ANITA I MARCIN

BACHATA

W tańcu stawiają na flow i dobrą zabawę. W Bachacie Sensual kochają możliwość wyrażania siebie. Relacje i gra między partnerami oraz to, co chcą oni wyrazić są dla nich ważne. Zajęcia z nimi to energia, wiedza, a przede wszystkim dobry humor!
TEAM HDS

Marcelina Majcher

DISCO DANCE / STREET DANCE

Dyplomowana instruktora tańca street dance, disco tańce oraz tańca nowoczesnego. Wieloletnia trenerka pszowskiego Zespołu Tanecznego ``Tornado`` liczącego dziś 150 tancerzy. Organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca liczącego 115 zespołów. Współorganizatorka zawodów tanecznych. Pasje do tańca ma od dziecka i zarażna nim wszystkich. Dla niej najbardziej liczy sie uśmiech tancerza i radość jaką daje taniec.
3

Dorota Nguyen

JOGA

Praktykuje Jogę od ponad 15 lat. Stara się wykorzystywać elementy Jogi w różnych dziedzinach sportu i wszelakiej aktywności fizycznej. Joga dla Niej to nie tylko rozciąganie ale także wzmocnienie całego ciała, budowanie świadomości oraz umiejscowienie ciała w przestrzeni.
Agnieszka

Agnieszka Paszenda

SALSA SOLO

Pasję do tańca zaszczepiła jej mama, która była tancerką tańców latynoamerykańskich. Jako dziecko uczęszczała na lekcje baletu, trenowała lekkoatletykę, koszykówkę i następnie taniec towarzyski. Od 12 lat tańczy salsę, bachatę oraz kizombę. Taniec to jej wieloletnia pasja, którą stara się zarazić inne osoby.
11

Izabela Studzińska

SEXY DANCE / TANIEC UŻYTKOWY

Wulkan energii, zaraza uśmiechem i radością płynąca z tańca. Nie usiedzi w miejscu. Absolwentka szkoły instruktorskiej, gdzie zdobyła wszelkie uprawnienia również do nauki dzieci. W swojej karierze uczyła m. In. Show dance, hip-hopu, tańca użytkowego, latino solo, sexy dance. Poprowadziła wiele par do pierwszego tańca. Świetnie potrafi przekazać swoja wiedzę kursantom, a to jest najważniejsze!
4

Karolina Szymiczek

KLUB MALUCHA

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku artystycznym o specjalności terapii muzycznej oraz kierunku pedagogicznym. Od wielu lat pracuje z dziećmi i buduje warsztat umiejętności poprzez kursy, w których uczestniczyła m.in. Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne i Aktywnego słuchania muzyki według B. Strauss. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które nie jest obowiązkiem ale prawdziwą pasją.
10

Adam Foks

TANIEC LINIOWY / TANIEC UŻYTKOWY

Z tańcem związany od 20 lat. Początkowo taniec towarzyski, następnie salsa, bachata, kizomba oraz tańce użytkowe. Od 9 lat prowadzi zajęcia tańca liniowego w kilkunastu miejscowościach na terenie śląska. Dzięki wielu grupom, z którymi zaczął pracę od zera Adam ma doskonałe wyczucie tempa nauczania oraz podejścia do kursantów. Ciągle udoskonala swoje techniki nauki, w czym pomagają mu godziny spędzana na uczeniu innych.
Piotr2

Piotr Wróbel

REGGAETON / BACHATA

Dla Niego taniec to sposób na życie, aby nie było one szare i monotonne, daje radość i siłę. Tańczy od zawsze i wszystko. Przez lata rozwijał w sobie miłość do tańca, aby w końcu natrafić na wprost stworzoną dla niego salsę kubańską oraz bachatę.