Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

KLUB MALUCHA 3-5 LAT

21 WRZEŚNIA 17:30 | RYBNIK | CZWARTKI

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Karolina Szymiczek
Karnet miesięczny: 80 zł

Zajęcia umuzykalniające to seria spotkań muzyczno-ruchowych, zaprojektowana specjalnie dla dzieci by wspomagać ich rozwój.

Program zajęć został stworzony z uwzględnieniem naturalnej potrzeby ruchu i zabawy przy dźwiękach muzyki, a także zachęty do odkrywania świata i spontaniczności, które charakteryzują dzieci w tym wieku. Podczas tych spotkań, dzieci biorą udział w radosnych aktywnościach muzycznych i ogólnorozwojowych, co pozwala im rozwijać samodzielność i umiejętność interakcji z rówieśnikami.

Dodatkowo, zajęcia te mają na celu kształtowanie wrażliwości na muzykę, uczą dzieci właściwych reakcji na różne bodźce dźwiękowe oraz aktywnego słuchania muzyki. Dzięki temu dzieci mają szansę rozwijać swoje zdolności muzyczne i kreatywność już od najmłodszych lat.

KAROLINA SZYMICZEK
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku artystycznym o specjalności terapii muzycznej oraz kierunku pedagogicznym. Od wielu lat pracuje z dziećmi i buduje warsztat umiejętności poprzez kursy, w których uczestniczyła m.in. Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne i Aktywnego słuchania muzyki według B. Strauss. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które nie jest obowiązkiem ale prawdziwą pasją.