Zadzwoń do nas: 668 129 962 lub 503 105 470  |   Napisz: info@havanasalsaclub.pl

BACHATA PARY

21 STYCZNIA 16:30 | OD PODSTAW | RYBNIK | NIEDZIELE

Miejsce: Havana Dance Studio & Events
Adres: ul. Jana Kotucza 36, 44-200 Rybnik
Instruktor: Martyna i Łukasz
Karnet miesięczny: 120 zł / os

Trwają zapisy do NOWEJ GRUPY BACHATY od podstaw! NIEDZIELE o godz. 16:30 – będzie to stała pora zajęć. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu i trwać będą około 60 minut. Można dołączyć do grupy maksymalnie do 3 tygodni od daty rozpoczęcia. W grupie może uczestniczyć 15 par. Liczba miejsc ściśle ograniczona! Zajęcia prowadzą instruktorzy z ogromnym doświadczeniem.

Na ich zajęcia przychodzą tłumy! Martyna i Łukasz prosto z katowickich parkietów zawitają w Rybniku. Zadbają o to, co najważniejsze, przekazując Wam ogrom wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na NOWYM KURSIE. Liczba miejsc ściśle ograniczona!

MARTYNA LESZCZYNA
Martyna tańczy od 13 roku życia. Trenowała różne style tańca. Występowała między innymi na deskach teatru tańca i w zespole folklorystycznym. W 2014 roku trafiła na bachatowe parkiety. Dla niej straciła głowę i rzuciła całe swoje dotychczasowe życie. Z byłym partnerem tanecznym zdobyła 3 miejsce w konkursie Bachata Stars Poland w 2016 roku, a jej formacja zajęła 2 miejsce na konkursie „Become a Star” w Ostrawie w 2018 roku. Zajęcia taneczne prowadzi od 2015 roku i zdążyła przez ten czas wychować kilka pokoleń Śląskich bachateros, szturmem zdobywających polskie parkiety.

ŁUKASZ DZIEWISZ
Łukasz swoje pierwsze taneczne kroki stawiał w Las Palmas de Gran Canaria, ale tańczyć nauczył się w Katowicach. Nie przestaje się uczyć i doskonalić, możecie go spotkać na festiwalach w całym kraju i zagranicą, na których poznaje tajniki tańca najlepszych tancerzy na świecie i ciągle szuka nowych inspiracji.  Na prowadzonych zajęciach stawiają przede wszystkim na prowadzenie z ciała mocno podkreślając, że aby móc cieszyć się w tańcu magią, tańczyć muszą zarówno partnerki jak i partnerzy. Czytaj Panowie też ruszają swoim ciałem